Naładuj się pozytywnie!

Dołączcie do naszej akcji, którą realizujemy wspólnie z wyjątkowym artystą Mariuszem Kędzierskim. „Naładuj się pozytywnie” to projekt, który Wam pokaże, jak ważne w życiu jest pozytywne nastawienie, a Mariuszowi – niepełnosprawnemu rysownikowi – pomoże zrealizować jego największe marzenie.

Nie ma co się oszukiwać. Równie ważna jak energia, która pozwala nam być w łączności ze światem, mieć dostęp do informacji, kontakt z przyjaciółmi, daje szansę, by posłuchać muzyki na ławce w parku czy po prostu dostarcza prąd płynący w naszych domach, jest energia, którą mamy w sobie! To nasz wewnętrzny system zasilający. Bez energii padamy, jak nasz telefon czy laptop. Jako ludzie, tacy sami jak Ty, wiemy o tym bardzo dobrze. I wiemy, jak wielkie znaczenie ma nasza własna energia. Zwłaszcza pozytywna.

Dlatego zapraszamy Was do udziału w naszej akcji „Naładuj się pozytywnie”, dzięki której dowiecie się, jak ładować Wasze własne akumulatory, ale i urządzenia, które Wam towarzyszą na co dzień. Przyłączcie się do nas i naładujcie się pozytywną energią Mariusza Kedzięrskiego, wyjątkowo utalentowanego rysownika, który być może byłby zwykłym rysownikiem, jak wielu innych, gdyby nie fakt, że… nie ma rąk! Ale rysuje. Bo to kocha. I to jak rysuje! W dodatku swoją pozytywną energią dzieli się z innymi podczas motywujących spotkań, na które przychodzą tłumy.

Dzięki tej akcji, wspólnie możemy naładować Mariusza przed jego największym wyzwaniem – wystawą w USA! Jest to jego największe marzenie, które postanowiliśmy wesprzeć finansowo.

– Wystawa w Nowym Jorku, jak każde moje marzenie, które zdecydowałem się spełnić, ma swój początek w jednym z trudniejszych okresów w moim życiu. Po nieudanej przygodzie ze studiami postanowiłem zrobić wszystko, by tę wystawę zorganizować – mówi Mariusz Kędzierski. – Coś na zasadzie mojego osobistego „American dream”. Jestem pewien, że wystawa za oceanem, w kulturalnym centrum świata, byłaby przepustką do innego, lepszego życia dla mnie. Takiego, o którym marzy każdy – by móc być niezależnym, szczęśliwym człowiekiem robiącym w życiu to, co kocha najbardziej, przy okazji dając dzięki temu radość innym. O spełnienie tego marzenia walczę już od blisko dwóch i pół roku. Dzięki współpracy z Przenośne.pl w ramach akcji „Naładuj się pozytywnie” wszystko nabiera realnych kształtów. Wierzę w to, że wspólnymi siłami dokonamy tego i jeszcze w tym roku moje prace zawisną na białych ścianach jednej z nowojorskich galerii.

My też w to mocno wierzymy. A o postępach przygotowań do tego wydarzenia będziemy informować na bieżąco na naszym blogu, gdzie możecie przekonać się o wyjątkowym talencie Mariusza zaglądając do naszej galerii. Znajdziecie w niej dedykowany katalog jego prace, a także zdjęcia jego samego w różnych miejscach, w których realizuje swoją pasję. Zapraszamy!

Polub nasz fanpage na facebooku i instagramie i wspieraj największe marzenie Mariusza Kędzierskiego! #naladujsiepozytywnie i przekaż mu swoją energię.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X