Naładuj się pozytywnie!

Dołączcie do naszej akcji, którą realizujemy wspólnie z wyjątkowym artystą Mariuszem Kędzierskim. „Naładuj się pozytywnie” to projekt, który Wam pokaże, jak ważne w życiu jest pozytywne nastawienie, a Mariuszowi – niepełnosprawnemu rysownikowi – pomoże zrealizować jego największe marzenie.

Nie ma co się oszukiwać. Równie ważna jak energia, która pozwala nam być w łączności ze światem, mieć dostęp do informacji, kontakt z przyjaciółmi, daje szansę, by posłuchać muzyki na ławce w parku czy po prostu dostarcza prąd płynący w naszych domach, jest energia, którą mamy w sobie! To nasz wewnętrzny system zasilający. Bez energii padamy, jak nasz telefon czy laptop. Jako ludzie, tacy sami jak Ty, wiemy o tym bardzo dobrze. I wiemy, jak wielkie znaczenie ma nasza własna energia. Zwłaszcza pozytywna.

Dlatego zapraszamy Was do udziału w naszej akcji „Naładuj się pozytywnie”, dzięki której dowiecie się, jak ładować Wasze własne akumulatory, ale i urządzenia, które Wam towarzyszą na co dzień. Przyłączcie się do nas i naładujcie się pozytywną energią Mariusza Kedzięrskiego, wyjątkowo utalentowanego rysownika, który być może byłby zwykłym rysownikiem, jak wielu innych, gdyby nie fakt, że… nie ma rąk! Ale rysuje. Bo to kocha. I to jak rysuje! W dodatku swoją pozytywną energią dzieli się z innymi podczas motywujących spotkań, na które przychodzą tłumy.

Dzięki tej akcji, wspólnie możemy naładować Mariusza przed jego największym wyzwaniem – wystawą w USA! Jest to jego największe marzenie, które postanowiliśmy wesprzeć finansowo.

– Wystawa w Nowym Jorku, jak każde moje marzenie, które zdecydowałem się spełnić, ma swój początek w jednym z trudniejszych okresów w moim życiu. Po nieudanej przygodzie ze studiami postanowiłem zrobić wszystko, by tę wystawę zorganizować – mówi Mariusz Kędzierski. – Coś na zasadzie mojego osobistego „American dream”. Jestem pewien, że wystawa za oceanem, w kulturalnym centrum świata, byłaby przepustką do innego, lepszego życia dla mnie. Takiego, o którym marzy każdy – by móc być niezależnym, szczęśliwym człowiekiem robiącym w życiu to, co kocha najbardziej, przy okazji dając dzięki temu radość innym. O spełnienie tego marzenia walczę już od blisko dwóch i pół roku. Dzięki współpracy z Przenośne.pl w ramach akcji „Naładuj się pozytywnie” wszystko nabiera realnych kształtów. Wierzę w to, że wspólnymi siłami dokonamy tego i jeszcze w tym roku moje prace zawisną na białych ścianach jednej z nowojorskich galerii.

My też w to mocno wierzymy. A o postępach przygotowań do tego wydarzenia będziemy informować na bieżąco na naszym blogu, gdzie możecie przekonać się o wyjątkowym talencie Mariusza zaglądając do naszej galerii. Znajdziecie w niej dedykowany katalog jego prace, a także zdjęcia jego samego w różnych miejscach, w których realizuje swoją pasję. Zapraszamy!

Polub nasz fanpage na facebooku i instagramie i wspieraj największe marzenie Mariusza Kędzierskiego! #naladujsiepozytywnie i przekaż mu swoją energię.

Zapisz się do newslettera
i nie przegap żadnej nowinki technologicznej!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera Blog Przenośne

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych na Twój adres email. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X