Amerykański sen się spełnia

Pewnie jesteście ciekawi, co słychać u Mariusza Kędzierskiego, niepełnosprawnego artysty, któremu wspólnie pomagamy spełnić jego życiowe marzenie? Wiemy, że na portalach społecznościowych obserwujecie jego przygodę, więc zdradzimy Wam nieco więcej szczegółów.

Jak pamiętacie, 7. września Mariusz wyleciał do Nowego Jorku. Daliśmy mu trochę czasu na złapanie oddechu i odespanie jet lagu, ale wczoraj nie wytrzymaliśmy. Dokładnie 11 września skontaktowaliśmy się z nim, żeby nam trochę poopowiadał o tym, jak podbija światową stolicę kulturalną.

mariusz kedzierski przenosne times square

– Na początek postanowiłem się przedstawić, czyli pokazać, co potrafię, rysując na Times Square, gdzie każdego dnia przewijają się dziesiątki tysięcy ludzi – opowiada. Nie mógł wybrać lepiej. Times Square to pierwsze miejsce w tym mieście, które pragną odwiedzić turyści i w ogóle pierwsze miejsce, które kilkadziesiąt milionów turystów uznaje co roku za światową atrakcję numer jeden!

Dzień przed akcją Mariusz też był takim turystą – spacerował po Times Square i zachęcał napotkanych ludzi, żeby przyszli zobaczyć, jak rysuje. Mnóstwo osób tego dnia dało się naładować pozytywnie

Osobą naszego artysty zainteresowali się też dziennikarze. Udzielił już wywiadu portalowi followmenetwork.com, trafiając tym samym do miejsca w sieci, które zamieściło m.in. bardzo ciekawy wywiad z miliarderem Richardem Bransonem, twórcą sieci Virgin Group.

Teraz Mariusz rusza na podbój nowojorskich galerii. Na liście do odwiedzenia i zaprezentowania swoich prac ma ich aż 50. Trzymajcie mocno kciuki, bo… on ich nie ma!

Przypomnijmy, że wyprawa do Nowego Jorku jest możliwa dzięki klientom ICO, właściciela sklepu przenosne.pl i naszego bloga, którzy kupując nasze produkty przyczyniają się do spełnienia marzenia tego niezwykłego młodego mężczyzny. Dziękujemy!

Jeśli chcecie być na bieżąco, polubcie:

⬇️ Kanał na Facebooku! ⬇️

⬇️ Profil na Instagramie! ⬇️

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X