Dron jako domowy stróż

przenosnepl_ręka trzyma domowego drona

Dron w roli domowego stróża? Proszę bardzo! Always Home Cam marki Ring od Amazona zadba o bezpieczeństwo domu lub mieszkania pod naszą nieobecność.

Latający stróż

Always Home Cam to mobilny monitoring zaprezentowany niedawno przez Amazona, który pełni rolę domowego ochroniarza. Zamiast instalować kilka kamer w różnych miejscach, wystarczy ulokować jedną – latającą. Urządzenie marki Ring to bowiem mały dron, który wywołany przez system bezpieczeństwa szybko zrobi „obchód”, przesyłając nam obraz z kamery w czasie rzeczywistym. Koniec z odwiecznym pytaniem „czy wyłączyłam żelazko?” 

Dom pod kontrolą

Jeśli chcielibyście mieć takie urządzenie, musicie jeszcze poczekać. Na razie jeszcze Always Home Cam to plany, ale jej możliwości i działanie możemy już zobaczyć na filmie promocyjnym zrealizowanym na zlecenie Amazona. Dron monitorujący jest elementem systemów domowych zabezpieczeń Ring, ale jestem pewna, że tylko czekać, aż podobne latające minikamery zaprezentują inni producenci specjalizujących się w systemach inteligentnych domów.

Anoda

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X