Naładuj się pozytywnie z Mariuszem Kędzierskim!

Mariusz Kędzierski dla Przenośne.pl

Nazywam się Mariusz Kędzierski. Jestem artystą rysownikiem bez rąk. Wspólnie z portalem Przenosne.pl realizuję kampanię „Naładuj się pozytywnie!” Mamy ważny cel – udowodnić nieprzekonanym, że pozytywne nastawienie jest co najmniej połową sukcesu w każdej dziedzinie.

Dzięki tej współpracy i Waszemu zaufaniu do jakości oferowanej na portalu Przenosne.pl, będę miał szansę spełnić jedno z moich marzeń. Tak! Mimo że jestem człowiekiem spełnionym, wciąż je mam! Tym marzeniem jest wystawa moich prac w Nowym Jorku. A część funduszy pochodzących ze sprzedaży urządzeń przenośnych na Przenosne.pl „doładuje” konto mojej wyprawy. Wtedy ja – niepełnosprawny artysta z Polski – polecę do jednej z największych stolic kulturalnych świata, by pokazać tam moje prace.

Jak widzicie, jestem żywym dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, po prostu to rób. Dzięki wiecznemu „pozytywnemu naładowaniu”, przyciągam wspaniałych ludzi, z którymi wspólnie udaje nam się zrobić wiele dobrego dla innych, potrzebujących wsparcia czy „pozytywnego kopa”.

Nasza współpraca to też chęć pokazania, jak ważny w dzisiejszych czasach jest świat urządzeń przenośnych i jak wiele ma wspólnego z nami, ludźmi. I one, i my potrzebujemy od czasu do czasu solidnego ładowania akumulatorów. Nie bez powodu przecież my, ludzie, tak właśnie nazywamy chwile, w których odrywamy się od codzienności, szukamy inspiracji, realizujemy swoje pasuje. To nas ładuje. Ładuje nas pozytywnie. Stąd właśnie nazwa naszej akcji, dzięki której mam szansę spełnić swoje marzenie.

Dziękuję!

Rysunek Mariusz Kędzierski dla Przenosne.pl

Rysunek żarówki pt. “Naładuj sie pozytywnie” wykonany dla Przenośne.pl Autor: Mariusz Kędzierski

Mariusz Kędzierski

Mariusz Konrad Kędzierski (ur. 10.10.1992 r.) jest polskim artystą rysownikiem, który urodził się bez rąk. Mieszka w Świdnicy na Dolnym Śląsku.

Jego talent został odkryty, kiedy miał zaledwie trzy lata. Rysował i malował aż do dwunastego roku życia, kiedy na kilka lat zaprzestał realizowania swojej pasji. Jednak po jednej z operacji, pod koniec 2008 roku, wrócił do rysowania.

Od tamtej pory tworzy, głównie portrety. Jego rysunki zostały sprzedane do wielu krajów, m.in. USA, Wielkiej Brytanii czy Korei Południowej. Jedna z jego prac trafiła także na okładkę płyty wydanej w Stanach Zjednoczonych.

Mariusz jest samoukiem, ale przez trzy miesiące studiował na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na wydziale wystroju wnętrz. Jest jednym z podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka.

W październiku 2013 roku zdobył 2. nagrodę w międzynarodowym konkursie Best Global Artist Award Vienna 2013. W grudniu 2015 roku otrzymał Nagrodę Publiczności w ogólnopolskim plebiscycie “Man Without Barriers 2015”.

Od 2015 roku Mariusz Kędzierski jest mówcą motywacyjnym. Pokazuje osobom, które szukają swojej drogi życiowej, jak proste, dzięki właściwemu nastawieniu, jest jej znalezienie. I jak niesamowite, mimo ograniczeń, może być życie. Wystarczy te ograniczenia pokonać.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X