Zdalnie sterowana Tesla tuż, tuż

zdalnie-sterowana-tesla

Kilka dni temu Elon Musk wrzucił tweeta, że za sześć tygodni Tesla zaktualizuje oprogramowanie do swoich samochodów, które usprawni funkcję Autopilota. W przypadku samochodów to wcale nie takie oczywiste, jak w przypadku smartfonów czy nawet komputerów, więc jest naprawdę o czym pisać.


Nowa aktualizacja dotyczy funkcji Summon, odpowiadającej za zdalne parkowanie. Obecnie pozwala ona na poruszanie się samochodu tylko w dwóch kierunkach – w przód i w tył. Po aktualizacji ma mieć znacznie więcej możliwości. Aktualizacja będzie dotyczyć wszystkich samochodów Tesli wyprodukowanych w ciągu ostatnich dwóch lat, oczywiście tych, które będą przygotowane sprzętowo do obsługi Autopilota w nowej wersji.

źródło: tesla.com

ElonMusk zapowiada także rozwój zaawansowanego przyzywania, dziękiktóremu auto ma podążać za smartfonem niemalże krok w krok. Ale już teraz, po zapowiadanej aktualizacji, sterowanie samochodem za pomocą smartfona zyska nowe możliwości, np. skręcanie.

Aż żal, że nie jeżdżę Teslą. Jako dziecko uwielbiałam zdalnie sterowane samochody 🙂

anoda

Zapisz się do newslettera
i nie przegap żadnej nowinki technologicznej!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera Blog Przenośne

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych na Twój adres email. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X