Xiaomi inteligentny dom

Xiaomi inteligentny dom – Mi Smart Home Sensor Set – to zestaw ośmiu inteligentnych czujników, za pomocą których możesz sterować swoim domem. Działanie zestawu możesz bez przeszkód skonfigurować z innymi urządzeniami Xiaomi.

Cały zestaw o nazwie Mi Smart Home Sensor Set składa się ze sterującego huba (Mi Smart Gateway 2), dwóch czujników ruchu (Mi Smart Motion Sensor), dwóch czujników okien i drzwi (Mi Smart Window&Door) oraz bezprzewodowego przełącznika. Każdy element, zgodnie z nazwą, odpowiada za inne funkcje. Razem tworzą zestaw do sterowania i kontroli inteligentnego domu. 

Mi Smart Gateway 2

Hub sterujący to centrum systemu i urządzenie, którego zadaniem jest kontrola pozostałych elementów zestawu. Oprócz tego, może pełnić funkcję budzika, dzwonka do drzwi, a także lampy, która ma imponującą paletę 16 milionów kolorów. Barwę możesz dopasować do aktualnej pory dnia czy swojego nastroju. Urządzenie wyposażono w funkcję Nightlight, dzięki czemu automatycznie uruchamia się w momencie, gdy wyczuje ruch, np. ktoś przejdzie obok. Samo urządzenie połączone jest z routerem przez Wi-Fi, a czujniki łączą się z hubem za pomocą protokołu Zigbee.

Mi Smart Motion Sensor

To czujnik ruchu, którego zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo. Zgodnie z naszymi ustawieniami, uruchomi się w sytuacji, gdy ktoś nagle wejdzie do pomieszczenia lub przeciwnie – nie pojawi się w nim przez dłuższy czas od ustalonej pory. Urządzenie jest bardzo małe, a więc również bardzo dyskretne. Może również służyć jako przełącznik światła.

Mi Smart Window&Door Sensor 

To czujnik, który kontroluje, czy otwarte są okna lub drzwi. Wyśle powiadomienie, jeśli pomiędzy ustalonymi godzinami zostanie otwarte okno albo drzwi, ewentualnie – jeśli będzie pracowało w trybie alarmowym, a ktoś nagle otworzy okno albo drzwi. Preferencje można ustawić dowolnie.

Mi Smart Wireless Switch

To bezprzewodowy przełącznik, dzięki któremu wszystkie podłączone do systemu urządzenia można uruchomić jednym przyciskiem. 

Wszystkimi urządzeniami sterujemy za pomocą znanej użytkownikom Xiaomi aplikacji Mi Home, dzięki której możemy w jednym miejscu kompleksowo skonfigurować oraz zsynchronizować pracę wszystkich podpiętych, nie tylko wymienionych wyżej, ale na przykład oczyszczacza powietrza Xiaomi.

anoda 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X