Składany smartfon Samsunga

przenosnepl składany samsung

Samsung Galaxy Fold to pierwszy na świecie smartfon ze składanym ekranem. Jest już w sprzedaży w oficjalnym sklepie Samsunga za – bagatela – 9 tys. zł. Telefon składa się jak książka. Koreański koncern już zapowiada kolejny smartfon ze składanym ekranem. Tym razem składany jak znana niemal każdemu dawna Motorola z klapką.

Smartfon współtworzony przez klientów

Składany smartfon Samsunga został zaprezentowany na konferencji Samsung Developer Conference 2019. Producent zapowiedział, że tworzy całą linię takich urządzeń. „Wraz z wprowadzeniem Galaxy Fold Samsung zaprojektował pierwszą w swoim rodzaju mobilną platformę, która jest czymś więcej niż tylko składanym urządzeniem – czytamy w podsumowaniu konferencji zamieszczonym w newsroomie Samsunga. – Samsung, wraz z setkami programistów i partnerów, stworzył cały składany ekosystem, który wciąż się rozwija i otwiera nowe możliwości mobilnego użytkowania. Jak obiecano na SDC w zeszłym roku, Samsung będzie nadal badać szereg nowych form w kategorii składanej”. W procesie uczestniczą nie tylko naukowcy, ale też programiści i sami użytkownicy Samsunga, których podczas ubiegłorocznej konferencji zaproszono, aby przyłączyli się do rozwijania innowacyjnych urządzeń.

Następca Galaxy Fold

Nowy składany smartfon Samsunga będzie bardziej kompaktowy, a po złożeniu bez trudu zmieści się w kieszeni. Wyglądem i wymiarami będzie przypominał dawną składaną Motorolę z klapką, która po złożeniu bez trudu mieściła się nawet w drobnej małej dłoni. Kolejne urządzenie „wprowadzane” jest na filmie promocyjnym przez istniejący już na rynku Galaxy Ford, co ma podkreślić, że koncern planuje faktycznie stworzyć całą rodzinę urządzeń ze składanymi ekranami. Może z tym następcą trochę przesadziłam, bo produkt będzie po prostu inny i zapewne znajdzie amatorów wśród innej grupy klientów. Zobaczcie na filmie, jak się będą różnić.

Anoda

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X