Płonące HP-ki? Groźna usterka może spowodować samozapłon

latopalna bateria laptop hp

Trwa akcja serwisowa niektórych laptopów marki HP, które… grożą samozapłonem! Dotyczy to modeli, które były w sprzedaży w ostatnich dwóch latach. Każdy, kto dokonał takiego zakupu, powinien się dla świętego spokoju udać ze sprzętem do najbliższego serwisu HP.

Po tym, jak wykryto osiem przypadków, gdy baterie w laptopach tej marki przegrzały się doi tego stopnia, że uszkodziły mienie użytkowników lub nawet ich ciało, koncern zdecydował o ogłoszeniu zmasowanej akcji serwisowej. Pracownicy serwisów HP sprawdzają bezpłatnie każdy dostarczony do nich sprzęt oraz wydają specjalną aktualizację, która optymalizuje pracę baterii.

Akcja dotyczy następujących modeli sprzedawanych od grudnia 2015 do grudnia 2017 roku:

HP Probook 640 G2 i G3, HP Probook 645 G2 i G3, HP Probook 650 G2 i G3, HP Probook 655 G2 i G3, HP ZBook 17 G3 i G4, HP ZBook Studio G3, HP x360 310 G2, HOP Notebook 11, HP Pavilion x 36) i HP Envy m6.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do akcji serwisowej: https://batteryprogram687.ext.hp.com.

Anoda

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X