Okulary Snapchata kupisz już w Polsce. Za ile?

okulary snapchat spectacles

Dotychczas dostępne tylko w USA, wreszcie pojawiły się w Polsce – mowa o okularach do kręcenia filmów na Snapchata, zsynchronizowanych ze smartfonem i automatycznie przesyłających obrazy z perspektywy naszego wzroku do katalogu Memories w aplikacji Snapchat.

Konkurencja Snapchata nie śpi

Czy to odpowiedź na Instastory, które wprowadził Instagram i które zdobywają coraz większą popularność, czy tylko pomysł Snapchata na rozwój – grunt, że coś się w branży dzieje. A fakt, że okulary, dostępne do tej pory tylko w stacjonarnych sklepach w Stanach Zjednoczonych, ruszyły w świat i dziś przez Internet można je kupić także w Polsce, jest na to namacalnym dowodem.

okulary snapchat

Multimedialne okulary Spectacles

Okulary (nazwane przez producenta Spectacles), które przesyłają widziany przez nas obraz bezpośrednio do Snapchata, kosztują tyle, co dobrej marki oprawki korekcyjne – 629,99 zł (130 dolarów) i są dostępne w trzech odjazdowych kolorach – czerwonym, czarnym i niebiesko-zielonym. Można je kupić na stronie spectacles.com (witryna jest w języku polskim). W zestawie jest ładowarka z etui, kabel zasilający oraz ściereczka do ich czyszczenia. Mają dwa lata gwarancji, a wysyłka do Polski jest darmowa.

Ile kosztują okulary Snapchata?

Cena, trzeba przyznać, jest dość wysoka, jak na gadżet dedykowany dla jednej aplikacji. Z drugiej strony… wydaje mi się, że tylko czekać, aż pojawią się klony Spectacles dla innych appek. W końcu jak oprzeć się pokusie tak łatwej rejestracji i przesyłu tego, co właśnie widzi nasz wzrok?

Anoda

PS Ktoś oglądał „The Circle”? 😉

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X