Mitsu i Movano – polskie marki z Laurem Odkrycie Roku 2017

przenosne-laur-konsumenta-mitsu-movano

W dzisiejszych czasach, i to w wielu branżach, pokutuje przekonanie, że zamiennik różni się nieco od oryginału. Kupujemy je jednak, bo są tańsze. I niestety, często wraz z ceną spada jakość. Tymczasem dwie polskie marki – Mitsu i Movano – udowadniają, że dobry zamiennik nie musi odbiegać jakością od oryginału. Co więcej, jakość urządzeń produkowanych przez właściciela marek, firmę ICO sp. z o.o., s.k., została właśnie doceniona Laurem Odkrycie Roku 2017. Można?

Jakość jest dla nas równie ważna, jak przystępna dla klienta cena – podkreśla Jacek Jaroszuk, prezes ICO sp. z o.o., s.k. – Jesteśmy pasjonatami branży urządzeń przenośnych i akcesoriów do nich, dlatego produkty, które wprowadzamy na rynek, są testowane pod względem bezpieczeństwa i jakości na wszystkich etapach produkcji.

zamiennik-bateria-do-laptopa-mitsu

Mitsu i Movano to marki akcesoriów do urządzeń przenośnych, począwszy od baterii do laptopów, telefonów i elektronarzędzi poprzez zasilacze sieciowe i samochodowe aż po power banki i lampy do projektorów.

Produkty sygnowane logiem Mitsu i Movano wyróżnia niezawodność, dbałość o bezpieczeństwo oraz powszechne zadowolenie klientów. Baterie obu marek zawierają wyłącznie sprawdzone i ekologiczne ogniwa litowo-jonowe klasy A, dzięki czemu zapewniają rzeczywistą deklarowaną pojemność. Z kolei zasilacze – sztandarowy produkt Movano – które już w ponad milionowej liczbie zasilają laptopy Polaków, mają liczne zabezpieczenia dbające o bezpieczeństwo, komfort i bezstresową pracę użytkownika.

W tym roku oferta poszerzona zostanie o nową gamę zasilaczy Mitsu, które podobnie jak baterie tej marki, będą mieć międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa i jakości – mówi Jacek Jaroszuk.

zamiennik-zasilacz-do-laptopa-movano

Zapisz się do newslettera
i nie przegap żadnej nowinki technologicznej!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera Blog Przenośne

Wystąpił błąd podczas przesyłania danych na Twój adres email. Sprawdź poprawność wprowadzonych danych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych i marketingowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X