Mapy Google powiedzą Twoim znajomym, że masz rozładowany telefon

google maps telefon zdjęcie lokalizacja

Funkcja, dzięki której np. odnajdziemy dziecko, któremu rozładował się telefon, pojawi się wkrótce w Mapach Google.

Wielki Brat Google oferuje coraz więcej funkcji monitorujących to, co robimy. Na szczęście, większość z nich jest bardzo pomocna. Na przykład zapewniane przez Mapy Google powiadomienia o konieczności wyjścia z autobusu czy tramwaju, pomocne podróżnym, którzy nie wiedzą, na którym przystanku powinni wysiąść.

Lokalizowanie urządzenia z google maps

Google poinformował niedawno, że tworzy funkcję, która będzie udostępniać naszym znajomym informacje o stanie naładowania baterii w telefonie. Po co? Załóżmy, że dziecko ma wracać samo ze szkoły, ale na każdej przerwie grało w gry i telefon mu się rozładował. Dzięki tej funkcji rodzic dowie się, że bateria się rozładowała oraz zobaczy ostatnią lokalizację, a jakiej znajdowało się dziecko w momencie rozładowania. Funkcja ma ułatwić odnajdywanie się w sytuacji, gdy jednej osobie padnie telefon. Mimo że to jeszcze głębsza inwigilacja, jestem za!


anoda

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację na pliki cookies oraz politykę prywatności. Więcej

Ciasteczka na stronie przenośne.pl umożliwiają Ci najlepsze z możliwych sposobów na przeglądanie naszej witryny. Jeśli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ciasteczek, kliknij OK.

X